Oferta

Oferta - tektura

 • tektura dwuwarstwowa
  Do produkcji tektur dwuwarstwowych używamy papierów makulaturowych szarych i barwionych oraz testlinerów i flutingów. Realizujemy indywidualne zamówienia na każdą ilość oraz dysponujemy własnym transportem.
 • Tektura trzywarstwowa składa się z dwóch płaskich arkuszy papieru i wewnętrznego zwanego falą. Do produkcji tektury trzywarstwowej używamy testlinerów i flutingów.

  Tektura trzywarstwowa w arkuszach jest materiałem stosowanym do zabezpieczania szerokiej gamy produktów oraz do produkcji opakowań.

  W zależności od wybranych wcześniej parametrów wytrzymałościowych (gramatury) tektura trzywarstwowa używana jest do pakowania lub zabezpieczania dowolnego produktu. Co więcej, stosując papiery makulaturowe (szare) lub testlinery (bielone) można otrzymać tekturę spełniającą wymogi kolorystyczne Klienta.

 • tektura trzywarstwowa ciągła

  Tektura trzywarstwowa składa się z dwóch płaskich arkuszy papieru i wewnętrznego zwanego falą. Do produkcji tektury trzywarstwowej używamy testlinerów i flutingów.


  Oferowana przez nas tektura trzywarstwowa ciągła układana jest na paletach. Realizujemy indywidualne zamówienia na każdą ilość oraz dysponujemy własnym transportem.

  Rodzaj pokrycia – szare lub bielone

  Możliwość wykonania dowolnej ilości bigów

 • tektura trzywarstwowa w roli

  Tektura trzywarstwowa składa się z dwóch płaskich arkuszy papieru i wewnętrznego zwanego falą. Do produkcji tektury trzywarstwowej używamy testlinerów i flutingów. Oferowana przez nas tektura produkowana jest w formie roli. Realizujemy indywidualne zamówienia na każdą ilość oraz dysponujemy własnym transportem.

  Jesteśmy jedynym producentem tektury trzywarstwowej w roli w Polsce, a nasze produkty odbierają Klienci z Włoch, Słowacji czy też Czech.

Oferta - pudła

 • Pudła klapowe są to pudła głównie jednoczęściowe, których brzeg jest szyty, klejony lub połączony taśmą klejącą. Posiadają one górne i dolne klapy.Produkowane przez nas pudła są gotowe do użycia i wysyłane do Klienta złożone na płasko. Opakowanie wymaga jedynie zamknięcia lub zaklejenia np. taśmą samoprzylepną.

 • Pudełka fasonowe wykonywane są przy pomocy wykrojnika wg wzoru określonego przez Klienta lub wybrane z katalogu FEFCO.

  Użycie wykrojnika umożliwia uzyskanie oryginalnego kształtu opakowania, przekładki lub dowolnego elementu zaproponowanego przez Klienta

Oferta - galanteria

 • narożniki tekturowe

  Narożniki tekturowe służą do zabezpieczenia narożników, kantów i rogów przeróżnych przedmiotów. Dzięki właściwościom absorpcji uderzeń, narożniki chronią podczas transportu materiały budowlane, meble i inne delikatne towary.

  W ofercie firmy znajdziecie Państwo narożniki tekturowe wykonane z tektury 3-warstwowej oraz 5-warstwowej.

  Standardowe wymiary

  • 250mm x 250mm
  • 350mm x 300mm
 • przekładki z tektury
  Przekładki tekturowe wykonujemy z tektury 3-warstwowej i 5-warstwowej. Wymiary przekładek oraz ich gramaturę ustala Klient.

  Przekładki tekturowe stosuje się we wszystkich gałęziach przemysłu jako materiał zabezpieczający i amortyzujący poszczególne warstwy towarów. Przekładki tekturowe można użyć do bezpiecznego oddzielenia towarów takich jak materiały budowlane, butelki, segmenty meblowe i wiele innych.

  INFORMACJA


  Firma MAGMA informuje, że w niedługim czasie uruchomiona zostanie linia do produkcji przekładek z tektury 2-warstwowej.
 • formatka
  Wychodząc naprzeciw Klientom podejmujemy wszystkie wyzwania produkcyjne, również te nietypowe. Przy użyciu wykrojnika jesteśmy w stanie wykonać różne formaty.

  Prosimy o przesyłanie zdjęć i rysunków interesujących Państwa produktów lub zachęcamy do skorzystania z katalogu FEFCO

Oferta - tuleja tekturowa

 • tuleja tekrurowa

  Tuleja tekturowa - gilza lub tuleja papierowa używana jest do nawijania m.in. papieru.

  W swojej ofercie firma MAGMA posiada używane tuleje tekturowe z pierwszego odwoju (z wału rozprężnego – zachowany wymiar wewnętrzny cylindryczny) z rynku niemieckiego.